Skip to content

Yhteystiedot

Marika Nyström
Puheenjohtaja, pr-asiat, mainokset ja sponsorointi
Marika Nyström
puh. 040 706 2191
marika.nystrom@pirok.org

 

 


kas2
Varapuheenjohtaja, tiedotus
Elise Rämö
elise.ramo@pirok.org

 

 


johanna-sipola-makinen
Sihteeri, Kirjeposti, Ulkomaisten näyttelyiden ilmoittautumiset
Johanna Sipola-Mäkinen
Annalankatu 4 C 19
33710 Tampere
puh. 040 077 1725
johanna.sipola-makinen@pirok.org



Rahastonhoitaja
Anna Rämö
anna.ramo@pirok.org

Muista käyttää pankkimaksuissa saamaasi viitenumeroa.
Jollet tiedä viitenumeroa ole yhteydessä rahastonhoitajaan.
PIROK:n pankkitili: FI50 4055 0011 9442 34 BIC HELSFIHH



Jäsenrekisteri
Mika Akonniemi
mika.akonniemi@pirok.org

 

 


blanco
Kirjanpito
Kristiina Martikainen
kristiina.martikainen@pirok.org

 

 



Ruusukkeet ja palkinnot
Katja Laakkonen
katja.laakkonen@pirok.org

 

 


blanco
kalustovastaava
Veli-Pekka Korhonen
veli-pekka.korhonen@pirok.org

 

 



Jäsen
Elina Kirilov
elina.kirilov@pirok.org

 

 


blanco
Varajäsen, Leikekirja
Terttu Juvonen
terttu.juvonen@pirok.org

 

 


blanco
Varajäsen
Annika Rämö
annika.ramo@pirok.org

 

 


Tee se, Mutta tee se sydämmellä!hallituksen ulkopuolelta

Webmaster
Jari Kainulainen
webmaster@pirok.org