Skip to content

Yhteystiedot


Puheenjohtaja, PR
Veikko Saarela
veikko.saarela@pirok.org

 

 



Varapuheenjohtaja
Eija Välipirtti
eija.valipirtti@pirok.org

 

 



Sihteeri, Kirjeposti, Ulkomaisten näyttelyiden ilmoittautumiset
Johanna Sipola-Mäkinen
Annalankatu 4 C 19
33710 Tampere
puh. 040 077 1725
johanna.sipola-makinen@pirok.org



Jäsenrekisteri

jasenrekisteri@pirok.org

 

 



Rahastonhoitaja, Hallituksen ulkopuolelta
Emma Saarela
emma.saarela@pirok.org

Muista käyttää pankkimaksuissa saamaasi viitenumeroa.
Jollet tiedä viitenumeroa ole yhteydessä rahastonhoitajaan.
Sähköposti laskut osoitteeseen rahastonhoitaja@pirok.org
PIROK:n pankkitili: FI50 4055 0011 9442 34 BIC HELSFIHH



Toimitussihteeri, Tiedotus
Katja Häkkinen
katja.hakkinen@pirok.org

 

 



Ruusukkeet ja palkinnot
Katja Laakkonen
katja.laakkonen@pirok.org

 

 



Tiedotus, kotisivut
Tomi Häkkinen
tomi.hakkinen@pirok.org

 

 



Leikekirja
Elise Rämö
elise.ramo@pirok.org

 

 



Mainokset, sponsorointi, myyjät
Marika Nyström
puh. 040 706 2191
marika.nystrom@pirok.org

 

 



Jäsen
Josefiina Huhta-aho
josefiina.huhta-aho@pirok.org

 

 



Tiedotus
Kristiina Lindfors
kristiina.lindfors@pirok.org

 

 



kalustovastaava
Veli-Pekka Korhonen
veli-pekka.korhonen@pirok.org