Skip to content

Yhteystiedot

Marika Nyström
Puheenjohtaja, pr-asiat, mainokset ja sponsorointi
Marika Nyström
puh. 040 706 2191
marika.nystrom@pirok.org

 

 


johanna-sipola-makinen
Sihteeri, Kirjeposti, Ulkomaisten näyttelyiden ilmoittautumiset
Johanna Sipola-Mäkinen
Annalankatu 4 C 19
33710 Tampere
puh. 040 077 1725
johanna.sipola-makinen@pirok.org


kas2
Varapuheenjohtaja
Sanna Nisula
sanna.nisula@pirok.org

 

 



Rahastonhoitaja
Piritta Häkkinen
piritta.hakkinen@pirok.org

 

 

 



Jäsenrekisteri
Anne Ahlberg
anne.ahlberg@pirok.org

 

 


blanco
Kirjanpito
Kristiina Martikainen
kristiina.martikainen@pirok.org

 

 



Jäsen
Pia Hassell
pia.hassell@pirok.org

 

 

 



Ruusukkeet ja palkinnot
Katja Laakkonen
katja.laakkonen@pirok.org

 

 


blanco
Varajäsen, kalustovastaava
Veli-Pekka Korhonen
veli-pekka.korhonen@pirok.org

 

 


blanco
Varajäsen, Leikekirja
Terttu Juvonen
terttu.juvonen@pirok.org

 

 


blancohallituksen ulkopuolelta

Pirock-lehti toimitussihteeri, materiaalit Pirock-lehteen
Minna Raiski
minna.raiski@pirok.org

 

 


Tee se, Mutta tee se sydämmellä!hallituksen ulkopuolelta

Webmaster
Jari Kainulainen
webmaster@pirok.org

 

 

 


Muista käyttää pankkimaksuissa saamaasi viitenumeroa.
Jollet tiedä viitenumeroa ole yhteydessä rahastonhoitajaan.

PIROK:n pankkitili:
FI50 4055 0011 9442 34 BIC HELSFIHH